BİM Şube Açma Şartları 2022

BİM bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. BİM bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel BİM bayilik ne kadar inceleyelim.

BİM bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. BİM bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. BİM bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. BİM bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Marketler

BİM MAĞAZA KİRALAMA ŞARTLARI

BİM mağaza kiralama şartları hakkında genel bilgileri şu şekilde:

• Dükkanınızın metrekaresinin market açılmasına elverişli olması.
• Dükkanınızın ek olarak depo olarak kullanılmaya müsait alanın olması.
• Dükkanınızın çevresinde yaya yoğunluğunun fazla olması.
• Dükkanınızın yakın farklı benzer marketlerin olması.

Daha ayrıntılı bilgi için, BİM için Kiralık Dükkan önerme formunu ziyaret edin.

BİM Bayilik Şartları?

BİM bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat BİM franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. BİM bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. BİM bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.