Arçelik Bayi Açma Maliyeti 2021, Arçelik Bayilik Başvurusu, Şartları!

Arçelik bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Arçelik bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Arçelik bayilik ne kadar ve şartları neler?

Arçelik bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Arçelik bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Arçelik bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Arçelik bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Beyaz Eşya

Arçelik Bayilik Ücreti

Arçelik bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Arçelik bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Arçelik bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Arçelik Bayilik Almak

Arçelik bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Arçelik franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Arçelik kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Arçelik bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Arçelik franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

Arçelik Bayilik Başvuru

Arçelik bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Arçelik franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Arçelik bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Arçelik franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Arçelik bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Arçelik Bayilik İletişim

Arçelik bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Arçelik bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Arçelik Yetkili Satıcı Başvuru

Arçelik yetkili satıcı başvuru yapmak için firmanın yetkili kanalı olan resmi internet sitesini kullanmak zorundasınız. Arayarak arçelik yetkili satıcısı bayisi olamıyorsunuz. Formu doldurduktan sonra firmanın franchise yetkilileri sizlere mutlaka dönüş yapacaktır.

Arçelik yetkili satıcı başvuru formu için tıklayınız.

Resmi sitesi: https://arcelik.com.tr

Tel: 0850 210 0 888


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Arçelik bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Arçelik bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Arçelik bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Arçelik bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.