Baklava Bayiliği Veren Firmalar ve Kazanç! [Baklavacı!]

Baklava bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Baklava bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Baklava bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

Baklava Bayilik Ne Kadar

Baklava bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Baklava bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Baklava bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Baklava bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Baklava Bayilik Şartları?

Baklava bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Baklava franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Baklava bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Baklava bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Bayilik Veren Baklava Firmaları [Güncel]

 • Tosun Paşa Baklava
 • Hacı Mehmet Baklava
 • Urfa Yörem Baklavaları Bayilik
 • Zeyrekoğlu Baklava Bayilik
 • İzol Baklava Börek Bayilik
 • Nacaroğlu Baklavaları Bayilik
 • Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik
 • Tatlıcı Zeyrek Şam Tatlısı Bayilik
 • Değirmencioğlu Baklavaları Bayilik
 • Kaşıbeyaz Baklava Franchise
 • Ender Baklava Franchise
 • Hacı Sayid Baklava Bayilik
 • Hacıbey Baklavaları Bayiliği
 • Faruk Güllüoğlu Franchising

Baklava Bayiliği veren firmaların güncel bayilik fiyatına yukarıda yüklenmekte olan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Baklava bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Baklava bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Baklava bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Baklava bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Baklava bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Baklava bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Baklava bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.