BESAŞ Bayilik Açmak İstiyorum? Bayilik ücreti, Kar oranı 2022

BESAŞ bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. BESAŞ bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. BESAŞ bayilik ne kadar ve şartları neler?

BESAŞ bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. BESAŞ bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. BESAŞ bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. BESAŞ bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

BESAŞ Bayilik Ücreti

BESAŞ bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . BESAŞ bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle BESAŞ bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

BESAŞ Bayilik Almak

BESAŞ bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız BESAŞ franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

BESAŞ kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

BESAŞ bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. BESAŞ franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

BESAŞ Bayilik Başvuru

BESAŞ bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse BESAŞ franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

BESAŞ bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. BESAŞ franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

BESAŞ bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

BESAŞ Bayilik Telefon Numarası

BESAŞ bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca BESAŞ bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.besasekmek.com.tr/

Adres: Barbaros Mahallesi Gelincik Sokak No: 4/A Ataşehir / İstanbul

Tel: 444 44 11

Başvuru:  https://www.besasekmek.com.tr/bayibasvuru/


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

BESAŞ bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

BESAŞ bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

BESAŞ bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

BESAŞ bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

BESAŞ bayileri kazancı genelde aylık 10 bin TL ile 35 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

1 comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

    Arzu ceylan says: - Ağustos 15, 2022, 6:02 pm

    Merhaba besas bayiligi almak istiyorum.Bilmek istedigim ne kadar sermaye gerekiyor