Blue Diamond Bayilik Fiyatı | Bayilik Maliyeti | Şartları Neler? [YENİ!]

Blue Diamond bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Blue Diamond bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Blue Diamond bayilik ne kadar inceleyelim.

Bayilik Veren Firmalar Takı-Aksesuar

Blue Diamond Bayilik Ücreti

Blue Diamond bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Blue Diamond bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Blue Diamond bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Blue Diamond Bayilik Şartları?

Blue Diamond bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Blue Diamond franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Blue Diamond bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Blue Diamond bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Blue Diamond Bayilik Telefon Numarası

Blue Diamond bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Blue Diamond bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.bluediamond.com.tr/

Tel: 0 212 514 66 55

E-posta: destek@bluediamond.com.tr – musterihizmetleri@bluediamond.com.tr

İletişim Formu:  https://www.bluediamond.com.tr/iletisim.php

Adres: Mollafenari Mh. Şeref Efendi Sk. No: 35-1 Fatih / İSTANBUL

Blue Diamond franchising başvurusu için yukarıdaki görselden güncel bayilik fiyatını öğrendikten sonra https://www.bluediamond.com.tr/iletisim.php adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. 


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Blue Diamond bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Blue Diamond bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Blue Diamond bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.