BMW Bayilik Alma Şartları [Yenilendi]

BMW Bayilik Alma Şartları bu sene biraz zorlayıcı olabiliyor. bmw yetkili bayilik almak maliyeti yüksek bir bayilik diyebiliriz.

BMW bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. BMW bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. BMW bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. BMW bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.


Bayilik Veren Firmalar Otomotiv

BMW Bayilik Ücreti

BMW bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . BMW bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle BMW bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

BMW Bayilik Veriyor Mu?

BMW bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat BMW bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

BMW franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız BMW açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.


BMW Bayilik Başvuru

BMW bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse BMW franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

BMW bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. BMW franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

BMW bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.


BMW Bayilik İletişim

BMW bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca BMW bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://borusanotomotiv.com

Tel: 0850 2521010

E-posta: https://www.bmw.com.tr/tr/ssl/iletisim-formu.html

BMW Yetkili Servis başvurusu formu için tıklayınız.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

BMW bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilirsiniz.

BMW bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

BMW bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

BMW bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte.

Sitemizdeki bayilik fikirleri bu konuda size yardımcı olacaktır.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.