Bosch Bayi Açma Maliyeti [Güncellendi!]

Bosch Bayi Açma Maliyeti bu sene de değişmedi. 2022 Yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde Bosch Franchising şartları biraz zorlayıcı olabiliyor. Detaylar şöyle..

Bosch bayilik fiyatı yani diğer bir ifadeyle Bosch franchise bedeli 2024 yılında bize en çok sorulan bayilik ücretleri sorularından birisi oldu. Aslında bu popülerlik dahi firmadan alacağınız bayilik sonucu iyi kazançlar elde edebileceğiniz anlamına geliyor.

Bosch bayilik veriyor mu sorusunun güncel olarak cevabı evet veriyor şeklinde olacaktır. Peki neden bayilik almak istiyorum deniyor? Bunun cevabı çok basit; düşük sermayeyle riski düşük iş kurmak! Bu sayede kendi işinizin kendi patronu olmuş oluyorsunuz.

Bosch bayilik alma şartları sözleşmeye tabii olarak sürdürülmekte. Bu konuya daha detaylıca değineceğiz ama şunu bilmelisiniz ki genelde firmalar bu koşulları değiştirmez, her sene sözleşme yenileyerek devam ederler. Bosch bayilik ücreti hususunda hemen aşağıda eklediğimiz görsel size en güncel bilgiyi sunmakta yardımcı olacaktır.


Bayilik Veren Firmalar Beyaz Eşya

Bosch Bayilik Ücreti

Bosch bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Bosch bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Bosch bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Bosch Bayilik Şartları?

Bosch bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Bosch franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Bosch bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Bosch bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.Bosch Bayilik İletişim

Bosch bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Bosch bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://bosch.com.tr

Tel: +90 216 432 04 32

Adres: Bosch San. ve Tic. A.Ş. Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Bosch bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Bosch bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Bosch bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Bosch bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bosch bayilik başvurusu bölge distribütörlerine şahsi başvuru şeklinde yapılmaktadır.

Kar marjı yüksek bayilikler, genelde maliyeti uygun ürünlerden oluşan bayiliklerdir. Çiğköfteciler, midyeciler bunlara verilebilecek en basit örneklerdendir.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.