Çağdaş Market Bayilik Ücreti [$9.850] – (Kazandıran Franchise Marketleri!)

Çağdaş Market bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Çağdaş Market bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Çağdaş Market bayilik ne kadar inceleyelim.

Çağdaş Market bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Çağdaş Market bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Çağdaş Market bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Çağdaş Market bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Marketler

Çağdaş Market Bayilik Ücreti

Çağdaş Market bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Çağdaş Market bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Çağdaş Market bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Çağdaş Market Bayilik Almak

Çağdaş Market bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Çağdaş Market franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Çağdaş Market kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Çağdaş Market bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Çağdaş Market franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

Çağdaş Market Bayilik Başvurusu

Çağdaş Market bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa Çağdaş Market franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

Çağdaş Market bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

 • İsim - soy isim
 • Cep telefonunuz
 • Mail adresiniz
 • Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
 • Kiralayacağınız dükkan kime ait
 • Dükkan kira ise kira bedeli
 • İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
 • Fatura unvanı
 • Depo alanı genişliği
 • Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
 • Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
 • Tercih etme sebebiniz

Çağdaş Market bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. Çağdaş Market franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Çağdaş Market franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Çağdaş Market Bayilik İletişim

Çağdaş Market bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Çağdaş Market bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://cagdasmarketler.com.tr/tr

 

 

İletişim:

Ankara

Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi Sosyal Tesisler Binası 176.Sokak Kat :2 No:27 06370 Macunköy – ANKARA

Satınalma ve Muhasebe:
Tel: +90 312 397 69 96 – Faks: +90 312 397 17 00
İnsan Kaynakları:
Tel: +90 312 397 71 72 – Faks: +90 312 397 70 65

Tel: +90 312 397 71 72
Faks: +90 312 397 17 00

&

Eskişehir

Organize Sanayi Bölgesi Mümtaz Zeytinoğlu Bulvarı No:1 Odunpazarı/Eskişehir

Tel:   +90 222 234 38 22
Faks: +90 222 221 62 03

İletişim Formu İçin Tıklayınız…


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Çağdaş Market bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Çağdaş Market bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Çağdaş Market bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Çağdaş Market bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Çağdaş Market bayileri kazancı genelde aylık 50 bin TL ile 60 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.