Çiçek Sepeti Bayilik Alma

Çiçek Sepeti bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Çiçek Sepeti bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Çiçek Sepeti bayilik ne kadar inceleyelim.

Bayilik Veren Firmalar Mağaza Bayiliği

Çiçek Sepeti Bayilik Ücreti

Çiçek Sepeti bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Çiçek Sepeti bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Çiçek Sepeti bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Bayilik Şartları?

Çiçek Sepeti bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Çiçek Sepeti franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Çiçek Sepeti bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Çiçek Sepeti bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.Çiçek Sepeti Bayilik Telefon Numarası

Çiçek Sepeti bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Çiçek Sepeti bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

 

Resmi sitesi: https://ciceksepeti.com

Tel: 0850 222 00 79

Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

E-posta: destek@mail.ciceksepeti.com


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Çiçek Sepeti bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Çiçek Sepeti bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.