Çiğköftem Bayilik Ücreti ve 2022 Çiğköftem Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Çiğköftem bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Çiğköftem bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Çiğköftem bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte

Çiğköftem Bayilik Maliyeti

Çiğköftem bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Çiğköftem bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Çiğköftem franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Çiğköftem bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik Veriyor Mu?

Çiğköftem bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat Çiğköftem bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

Çiğköftem franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Çiğköftem açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Firma Açıklaması: 

Yüksek Kalite – Erişilebilir Fiyat Politikası
Kuruluşundan itibaren, sektördeki kalite çıtasını yukarı çekecek adımları sürekli olarak uygulayan, Çiğköftem’in ürün gamında, çiğköftenin yanı sıra Kıymalı İçli köfte, Türkiye’de ilk kez 2015 yılında Çiğköftem tarafından satışa sunulan Vegan (sebzeli) İçli Köfte ve 2010’lu yılların başından itibaren dünya genelinde vegan beslenme alışkanlıklarının da artmasıyla öne çıkan Ortadoğu lezzeti Falafel bulunuyor. Yüzde 100 katkısız üretim yapan, yüksek lezzet kalitesini korumak için Manisa, Mersin, Gaziantep ve Maraş gibi coğrafi işaretli hammaddeleri kullanan, tüm şubelerinde katkısız, doğal çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Fiyat kalite dengesi açısından tüketiciye erişilebilir fiyatlara hizmet sunan Çiğköftem, gerektiğinde lokasyon bazlı fiyat stratejileriyle de bayilerine esnek bir ticaret alanı sunmaktadır.

Entegre ve Uzman Bir Organizasyonel Yapı
Çiğköftem, bayi mağaza projesinin mimari çiziminden tasarım çalışmalarına ve bayinin bilfiil kuruluş aşamasının tamamlanmasına kadarki tüm süreçleri bizzat yürütür. Müşteri memnuniyetinin 360 derece korunabilmesi için grup çatısı altındaki 6 farklı şirketin sağladığı entegre yapıyla faaliyetleri gerçekleştiren Çiğköftem, mağaza tasarımından stand yapımına, soğutuculu dolap üretiminden masa sandalye üretimine kadarki tüm ihtiyaçları kendi bünyesinde üretir.

Yüksek Kar Marjı
Franchise bedeli, aylık-yıllık kar payı alınmayan Çiğköftem bayilik sisteminde yatırımcı yaptığı yatırımı, ortalama 8-10 ay içerisinde amorti edebiliyor. Ürün grubuna göre değişmekle birlikte kar marjı % 100-150 dolayında olan Çiğköftem şubelerinin aylık cirosu Türkiye’de 50-70 bin TL arasında, yurt dışında ise 60 – 90 bin Euro arasında değişmektedir.

Çiğköftem Bayilik İletişim

Çiğköftem bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Çiğköftem bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://cigkoftem.com

Adres: Mimarsinan Merkez Mahallesi E5 Londra Asfaltı No:87/1
Büyükçekmece/ İstanbul

Tel:  0850 550 93 93

Mail: info@cigkoftem.com

Çigköftem franchising başvuru formu :   https://cigkoftem.com/franchise


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Çiğköftem bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Çiğköftem bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Çiğköftem bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Çiğköftem bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Franchise bedeli, aylık-yıllık kar payı alınmayan Çiğköftem bayilik sisteminde yatırımcı yaptığı yatırımı, ortalama 8-10 ay içerisinde amorti edebiliyor. Ürün grubuna göre değişmekle birlikte kar marjı % 100-150 dolayında olan Çiğköftem şubelerinin aylık cirosu Türkiye’de 50-70 bin TL arasında, yurt dışında ise 60 - 90 bin Euro arasında değişmektedir.

Kar marjı yüksek bayilikler, genelde maliyeti uygun ürünlerden oluşan bayiliklerdir. Çiğköfteciler, midyeciler bunlara verilebilecek en basit örneklerdendir. Sitemizdeki yayınlardan daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.