Coca Cola Bayilik | Maliyeti & Başvurusu

Coca Cola bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Coca Cola bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Coca Cola bayilik ne kadar ve şartları neler?

Coca Cola bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Coca Cola bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Coca Cola bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Coca Cola bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

Coca Cola Bayilik Ne Kadar

Coca Cola bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Coca Cola bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Coca Cola bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Coca Cola bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Coca Cola Bayilik Şartları?

Coca Cola bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Coca Cola franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Coca Cola bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Coca Cola bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Coca Cola Bayilik Başvuru

Coca Cola bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Coca Cola franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Coca Cola bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Coca Cola franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Coca Cola bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

 

Coca Cola Bayilik Telefon Numarası

Coca Cola bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Coca Cola bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://coca-cola.com.tr

Tel : 444 30 40

Mail:  iletisimmerkezi@coca-cola.com


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Coca Cola bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Coca Cola bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Coca Cola bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Coca Cola bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.