Coffee on Store Bayilik

COFFEE ON STORE olarak kahve sektöründe toptan satışlar, sektörel danışmanlıkların ardından perakende dalında nitelikli ve kaliteli kahve arzındaki eksikliklerden dolayı  farklı bir konsept geliştirerek Türkiye’nin bayilik veren ilk butik kahvecisini oluşturduk. Bu konseptle ilk kez  Dünyanın 25 farklı ülke veya bölgesinden ithal edilen çekirdekler hiçbir kimyasal kullanmadan kendi formülümüze göre kavrulup taze olarak satışa sunulur.

Bayilik Veren Firmalar Kahve

Tıpkı Türk Kahvesinde olduğu gibi filtre kahveler de   müşterinin gözü önünde öğütülerek ister kuru kahve  isterse demlenmiş şekilde satışa sunulur. Sektördeki genel işleyişten farklı olarak COFFEE ON STORE bayilerinden kuruluş bedelinin dışında aylık yada yıllık ciro kesintisi vb. hiçbir ücret talep etmez. COFFEE ON STORE bayiliğiyle  bulunduğunuz il yada bölgenin hem cafe, restoran ve otel gibi toptan tüketicilerine hem de ev, iş yeri ve ofis gibi perakende son tüketici grubunun ihtiyacına cevap verebilirsiniz. Bu modelle Türkiye’nin her il ve bölgesine taze kaliteli ve nitelikli kahve tedariki sağlamayı hedeflemekteyiz. Geliştirdiğimiz bu konsept ile yatırımcıyı yüksek kar marjının dışında eğitim donatım hizmetleriyle de destekliyoruz.

COFFEE ON STORE BAYİLİK MODELLERİ

  • Mağaza modeli 40-150 mk arası
  • Avm kiosk  modeli min 15 mk olmak üzere iki farklı modelle yatırımcının tercihine bırakılmıştır.

TANIŞMA VE LOKASYON BELİRLEME

Kahve sektöründe iş kurmak isteyen müteşebbislerimizle kahve sohbeti eşliğinde tanışıyoruz. Girişimci dostlarımızla tercih ettikleri il ,bölge ve model konusunda istişarede bulunup iş planı, iş akışı ve proje hakkında bilgilendiriyoruz.

COFFEE ON STORE BAYİLİK MALİYETİ

Bayilik modeli ,mağaza alt yapı ve mimari koşullar göz önünde bulundurularak ortalama maliyet ve francise bedeli bilgilendirmesi yapılmaktadır. Tercih edilen model, lokasyon ve işlevsellik konuları yüz yüze yapılacak görüşmede mimar, satış uzmanı eşliğinde değerlendirilecektir. Maliyet hesabı; yazılım programı, kullanılacak öğütücüler, teraziler, demleme makinaları satışa sunulacak ekipmanlar  ortalama iki aylık satış için gereken ürün ve ambalajlar dahil olacak şekilde anahtar teslim rakamdır.

PERSONEL DESTEĞİ

Çalışmak istediğiniz ekip arkadaşlarınızı siz seçiyorsunuz biz seçmiş olduğunuz personele ürün-satış eğitimi donatım ve oryantasyon eğitimi veriyoruz.

OPERASYONEL DESTEK

Birlikte çalışmaya başladığımız andan itibaren sipariş, ürün sevkiyatı ve eğitimlerle ilgili bilgiler girişimciye aktarılacaktır.

COFFEE ON STORE BAYİLİK İLETİŞİM

Websitesi: www.coffeeonstore.com
İrtibat Telefon: 05556342754

Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.