Emlak Franchise Veren Firmalar [Güncellendi]

Emlak bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Emlak bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Emlak bayilik ne kadar ve şartları neler?

Emlak bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Emlak bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Emlak bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Emlak bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Emlak Bayiliği

Emlak Bayilik Ne Kadar

Emlak bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Emlak bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Emlak bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Emlak bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Emlak Bayilik Şartları?

Emlak bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Emlak franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Emlak bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Emlak bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Bayilik Veren Emlak Ofisleri Listesi [Güncel]

 • Realty World Franchising
 • Onko Emlak
 • Red City Gayrimenkul Franchising
 • Arthur&Miller Franchising
 • Realite Gyo Franchise
 • Emlaksell Franchise
 • Evimbank Franchise
 • Çarpı Group Franchising
 • Realty-TR Franchise
 • Mekan Emlak Gayrimenkul Franchising
 • GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı Bayilik
 • Tgm Trend Gayrimenkul Franchising
 • Altın Emlak Franchising
 • Bozbay Emlak Franchising
 • Remax Bayilik

Emlak Bayiliği veren firmaların güncel bayilik fiyatına yukarıda yüklenmekte olan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Emlak bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Emlak bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Emlak bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.