FLO Bayilik Şartları | FLO Bayilik Başvurusu ve Fiyatı? [2022 Ücreti]

FLO bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. FLO bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel FLO bayilik ne kadar inceleyelim.

Bayilik Veren Firmalar Giyim Mağaza Bayiliği

FLO Bayilik Maliyeti

FLO bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. FLO bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle FLO franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız FLO bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

FLO Bayilik Almak

FLO bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız FLO franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

FLO kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

FLO bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. FLO franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

FLO Bayilik Başvuru

FLO bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse FLO franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

FLO bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. FLO franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

FLO bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

FLO Bayilik Telefon Numarası

FLO bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca FLO bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi:  flo.com.tr/

Tel:  0850 290 3356 – 0 212 446 22 88

Adres: Taşocağı Caddesi No:24 Bağcılar 34217 İstanbul / Türkiye

Mail:  flomagazacilik@hs03.kep.tr – info@flo.com.tr


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

FLO bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

FLO bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

FLO bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

FLO bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

FLO bayileri kazancı genelde aylık 210 bin TL ile 235 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.