Has Çiğköfte Bayilik [Güncel Ücret] – Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

Has Çiğköfte bayilik fiyatı ücreti ve şartlarını biliyor musunuz? Has Çiğköfte bayilik ücreti her ay değişebilmekte. Has Çiğköfte bayilik alma rehberimiz sizlerle.

Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte

Has Çiğköfte Bayilik Maliyeti

Has Çiğköfte bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Has Çiğköfte bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Has Çiğköfte franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Has Çiğköfte bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Has Çiğköfte Bayilik Veriyor Mu?

Has Çiğköfte bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat Has Çiğköfte bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

Has Çiğköfte franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Has Çiğköfte açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Bayi açıklaması: 

 • Tek prosedür, Has Çiğ Köfte’nin kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.
 • Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.
 • Has Çiğ Köfte ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.
 • Has Çiğ Köfte bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.
 • Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
 • Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.
 • Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.
 • Has Çiğ Köfte’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız.
 • Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.
 • Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.
 • Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.
 • Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.
Has Çiğköfte Bayilik Telefon Numarası

Has Çiğköfte bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Has Çiğköfte bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.hascigkoftedunyasi.com/

Tel : 0212 430 40 40

Adres: Uğur Mumcu Mah. 2263 Sokak No : 12 Sultangazi / İstanbul

Başvuru: https://www.hascigkoftedunyasi.com/basvuru_formu.asp


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Has Çiğköfte bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Has Çiğköfte bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Has Çiğköfte bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Has Çiğköfte bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Has Çiğköfte bayileri kazancı genelde aylık 8 bin TL ile 10 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

En karlı bayilik aslında en severek yapacağınız işin bayiliğidir. Yine de sevmem önemli değil kazancı en önemlisi derseniz, sitemizdeki bayilik fırsatlarını gezmenizi öneririz.

Çiğ köfteBayilik almak, diğer ismiyle franchise, bir firmanın isim hakları ve malzemelerini işletme, pazarlama yani firmanın ismi üzerinden para kazanabilme anlamına gelmektedir. Firmanın temsilcisi olursunuz.

Çiğ köfte Bayilik almanın kazancı neyin bayiliğini aldığınıza göre değişir. Aylık 5-6 bin kazanan çiğköfte bayileri olduğu gibi, 10-15 bin kazanan da vardır.

Kar marjı yüksek Çiğ köfte bayilikler, genelde maliyeti uygun ürünlerden oluşan bayiliklerdir. Çiğköfteciler, midyeciler bunlara verilebilecek en basit örneklerdendir. Sitemizdeki yayınlardan daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.