Hobi Parfümeri Bayilik/Franchise | Bayilik Şartları ve Maliyeti | [GÜNCEL!]

Hobi Parfümeri bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Hobi Parfümeri bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Hobi Parfümeri bayilik ne kadar ve şartları neler?

Hobi Parfümeri bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Hobi Parfümeri bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Hobi Parfümeri bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Hobi Parfümeri bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Kozmetik

Hobi Parfümeri Bayilik Ücreti

Hobi Parfümeri bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Hobi Parfümeri bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Hobi Parfümeri bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Hobi Parfümeri Bayilik Almak

Hobi Parfümeri bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Hobi Parfümeri franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Hobi Parfümeri kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Hobi Parfümeri bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Hobi Parfümeri franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

Hobi Parfümeri Bayilik Başvurusu

Hobi Parfümeri bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa Hobi Parfümeri franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

Hobi Parfümeri bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

 • İsim - soy isim
 • Cep telefonunuz
 • Mail adresiniz
 • Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
 • Kiralayacağınız dükkan kime ait
 • Dükkan kira ise kira bedeli
 • İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
 • Fatura unvanı
 • Depo alanı genişliği
 • Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
 • Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
 • Tercih etme sebebiniz

Hobi Parfümeri bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. Hobi Parfümeri franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Hobi Parfümeri franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA

1988 yılında kozmetik sektöründe ki yatırımlarına başlayan Hobi Parfümeri, İzmir’deki 20 mağazasıyla müşterilerine kozmetik sektöründe hizmet vermektedir.

Bayan ve erkek ürünlerin yer aldığı mağazalarımızda 40 bine yakın kozmetik ürünü bulunmaktadır. 29 yıllık tecrübeye sahip olan Hobi Parfümeri, geniş ürün yelpazesi ve deneyimli güzellik uzmanlarıyla müşterilerimize hizmet vermektedir.

“HEDEF KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

Hobi Parfümeri olarak hedefimiz, müşterilerimizin hakettiği en kaliteli ve en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır.

Bizim için satış ve satış sonra ki tüm süreçlerde “müşterimizin memnuniyeti” en büyük önceliğimizdir.

Mağazalarımızda 40 bine yakın kozmetik ürünümüz satışa sunulmaktadır. Bu ürün yelpazesinin bir kısmını Gaziemir Sarnıç’da bulunan kendi üretim tesisimizde üretiyoruz. Ayrıca Almanya, İtalya, İsviçre ve Amerika’dan ithal ettiğimiz ürünlerle de kozmetik ürün yelpazemizi genişletiyoruz. İthal ettiğimiz ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamını Hobi Parfümeri mağazalarımızda ve tüm Türkiye’de farklı kozmetik satış noktalarında sunmaktayız.

Hobi Parfümeri Bayilik İletişim

Hobi Parfümeri bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Hobi Parfümeri bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://www.hobi.com.tr/

Tel: 0538 683 86 45 (Whatsapp Hattı)

E-mail: destek@hobi.com.tr

Adres: Fatih Mahallesi 1203 Sokak No:18 Sarnıç, İzmir / Türkiye

Başvuru: https://www.hobi.com.tr/bayim-olur-musun


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Hobi Parfümeri bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Hobi Parfümeri bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Hobi Parfümeri bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Hobi Parfümeri bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Hobi Parfümeri bayileri kazancı genelde aylık 80 bin TL ile 130 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.