Komagene Çiğköfte Bayilik Fiyatı ve Şartları, Franchising Ücreti

Komagene Çiğköfte bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Komagene Çiğköfte bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Komagene Çiğköfte bayilik ne kadar ve şartları neler?

Komagene Çiğköfte bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Komagene Çiğköfte bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Komagene Çiğköfte bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Komagene Çiğköfte bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte

Komagene Çiğköfte Bayilik Ücreti

Komagene Çiğköfte bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Komagene Çiğköfte bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Komagene Çiğköfte bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Komagene Çiğköfte Bayilik Almak

Komagene Çiğköfte bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Komagene Çiğköfte franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Komagene Çiğköfte kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Komagene Çiğköfte bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Komagene Çiğköfte franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.


Komagene Çiğköfte Bayilik Başvuru

Komagene Çiğköfte bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Komagene Çiğköfte franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Komagene Çiğköfte bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Komagene Çiğköfte franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Komagene Çiğköfte bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.


Komagene Çiğköfte Bayilik İletişim

Komagene Çiğköfte bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Komagene Çiğköfte bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: komagene.com.tr

Tel: 0850 377 0850 (10:00 – 02:00 Saatleri arasında)

Tel-2: +90 (0) 216 367 97 00
Fax: +90 (0) 216 417 38 80

Mail: komagene@komagene.com.tr

Adres: Yörpaş Yöresel Yiyecekler A.Ş. , Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mah Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok
Kat:8 Ofis No:44 Maltepe/İstanbul


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Komagene Çiğköfte bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Komagene Çiğköfte bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Komagene Çiğköfte bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Komagene Çiğköfte bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Komagene Çiğköfte bayileri kazancı genelde aylık 10 bin TL ile 35 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

Bayilik almak, diğer ismiyle franchise, bir firmanın isim hakları ve malzemelerini işletme, pazarlama yani firmanın ismi üzerinden para kazanabilme anlamına gelmektedir. Firmanın temsilcisi olursunuz.

Bayilik almanın kazancı neyin bayiliğini aldığınıza göre değişir. Aylık 5-6 bin kazanan çiğköfte bayileri olduğu gibi, bir getir bayisi aylık 70 bin kazanabilmektedir. Sitemizdeki bayilik fikirleri bu konuda size yardımcı olacaktır.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.