LC Waikiki Bayilik Ücreti | Başvuru Formu | 2024 [Güncel Rakam]

LC Waikiki bayilik fiyatı ücreti ve şartlarını biliyor musunuz? LC Waikiki bayilik ücreti her ay değişebilmekte. LC Waikiki bayilik alma rehberimiz sizlerle.

LC Waikiki bayilik fiyatı yani diğer bir ifadeyle LC Waikiki franchise bedeli 2024 yılında bize en çok sorulan bayilik ücretleri sorularından birisi oldu. Aslında bu popülerlik dahi firmadan alacağınız bayilik sonucu iyi kazançlar elde edebileceğiniz anlamına geliyor.

LC Waikiki bayilik veriyor mu sorusunun güncel olarak cevabı evet veriyor şeklinde olacaktır. Peki neden bayilik almak istiyorum deniyor? Bunun cevabı çok basit; düşük sermayeyle riski düşük iş kurmak! Bu sayede kendi işinizin kendi patronu olmuş oluyorsunuz.

LC Waikiki bayilik alma şartları sözleşmeye tabii olarak sürdürülmekte. Bu konuya daha detaylıca değineceğiz ama şunu bilmelisiniz ki genelde firmalar bu koşulları değiştirmez, her sene sözleşme yenileyerek devam ederler. LC Waikiki bayilik ücreti hususunda hemen aşağıda eklediğimiz görsel size en güncel bilgiyi sunmakta yardımcı olacaktır.

Bayilik Veren Firmalar Giyim

LC Waikiki Bayilik Ne Kadar

LC Waikiki bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş LC Waikiki bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle LC Waikiki bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız LC Waikiki bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

LC Waikiki Bayilik Veriyor Mu?

LC Waikiki bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat LC Waikiki bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

LC Waikiki franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız LC Waikiki açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

LC Waikiki Bayilik Başvurusu

LC Waikiki bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa LC Waikiki franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

LC Waikiki bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

 • İsim - soy isim
 • Cep telefonunuz
 • Mail adresiniz
 • Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
 • Kiralayacağınız dükkan kime ait
 • Dükkan kira ise kira bedeli
 • İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
 • Fatura unvanı
 • Depo alanı genişliği
 • Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
 • Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
 • Tercih etme sebebiniz

LC Waikiki bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. LC Waikiki franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

LC Waikiki franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

LC Waikiki Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır ?

LC Waikiki franchise başvurusu yapmak için belirli koşullar yerine getirilmeli olup, LC Waikiki yurt içine ve yurt dışına da bayilikler vermektedir. LC Waikiki Mağazacılık A.Ş Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmekte ve LC Waikiki bayilik başvuruları için gereken şartlar ise şunlardır;

Öncelikli olarak LC Waikiki başvuru formu doldurulmalıdır. (Aşağıda yer alan site üzerinden forma ulaşılabilir)

Daha sonra LC waikiki mağazasının açılacağı bölge ve lokasyon hakkında bilgi sahibi olunması lazımdır.

Bayilik açılacak olan mağazaların ortalama olarak 1000 -1500 metrekarelik büyüklükte olması gerekmekte.

Bayilik açılacak olan mağazaların diğer LC Waikiki mağazaları ile yakın olmamasına özen gösterilmelidir.

Bayilik açılacak yerin lokasyonu mutlaka insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu işlek yerlerden tercih edilmelidir.

Yukarıda yer alan güncel fiyat öğrenildikten sonra resmi internet siteleri üzerinden LC Waikiki yetkililerine ulaşılması sağlanarak bayilik için gerekli tüm adımlar tamamlanmış olacaktır.

LC Bayilik İletişim

LC bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca LC bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR

Tel:   444 4 529

Adres: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE

Mail:  musteri@lcwaikiki.com

İletişim Formu: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/iletisim


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

LC Waikiki bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

LC Waikiki bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

LC Waikiki bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

LC Waikiki bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

LC Waikiki bayileri kazancı genelde aylık 200 bin TL ile 250 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.