LG Bayilik Başvurusu ve Maliyeti [2024 Güncel]

LG bayilik açma maliyeti 2022 Yılında biraz zorlayıcı olabiliyor. Başvuru şartları yüksek bir bayilik diyebiliriz. Başvuru, resmi kanallardan yapılmakta.

LG bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. LG bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

LG bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. LG bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Beyaz Eşya

LG Bayilik Maliyeti

LG bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. LG bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle LG franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız LG bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

LG Bayilik Veriyor Mu?

LG bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat LG bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

LG franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız LG açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.


LG Bayilik Şartları Nelerdir?

LG firmasından bayilik alabilmek için bayi adaylarının şu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.

 1. LG bayilik için bayi adaylarının sorumluluk sahibi olması ve girişimci ruhsatı olması gerekmektedir.
 2. Bayilik için yeterli sermaye ve yatırım gücüne sahip olmak gerekir.
 3. LG bayilerinin ticari ve şahsi geçmişi temiz olmalı, sicilleri temiz olmalıdır.
 4. Bayilerin sektör bilgisi olmalıdır.
 5. LG bayilikte teminat gösterilmelidir.
 6. Bayiler daima işine sahip çıkmalı ve işletmenin başında yönetici olarak bulunmalıdır.
 7. Şubelerde işin yapısına uygun ve yeterli sayıda personel olmalıdır.
 8. LG bayileri sorumlu oldukları bölgede markayı en iyi şekilde temsil etmelidir.
 9. Bayiler müşteri memnuniyetine önem vermelidir.
 10. Hem bayilerin hem de personelin müşteri ve çözüm odaklı olması gerekmektedir.
 11. Bayiler yeniliğe daima açık olmalıdır.
 12. LG bayileri ve personel daima güler yüzlü hizmet vermelidir.
 13. LG bayilikleri ihtiyaç halinde bölge ve il bazında verilmektedir.
 14. Şubeler ortalama en az 500 metrekare genişlikte olmalıdır.
 15. İnsan trafiği yoğun olan bölgeler şube açılışı için uygundur.
 16. Katlı mağazalar öncelik olarak tercih edilmektedir. Mağazaların ayrıca bir depolama alanı olmalıdır.
LG Bayilik İletişim

LG bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca LG bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: lg.com/tr

Tel: 444 6 543

WhatsApp:  +90 530 918 65 43

Adres: KAPTAN PAŞA MAH. PİYALE PAŞA BULVARI ORTADOĞU PLAZA NO:73 K:7 / OKMEYDANI / ŞİŞLİ / İSTANBUL

E-posta: https://www.lg.com/tr/destek/email


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

LG Bayilik bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

LG Bayilik bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

LG Bayilik bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

LG Bayilik bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

LG Bayilik bayileri kazancı genelde aylık 300 bin TL ile 350 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.