Maydonoz Döner Bayilik Şartları ve Franchise Fiyatı [$18.850]

Maydonoz Döner bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Maydonoz Döner bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Maydonoz Döner bayilik ne kadar ve şartları neler?

Maydonoz Döner bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Maydonoz Döner bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Maydonoz Döner bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Maydonoz Döner bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

Maydonoz Döner Bayilik Ücreti

Maydonoz Döner bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Maydonoz Döner bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Maydonoz Döner bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Maydonoz Döner Bayilik Şartları?

Maydonoz Döner bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Maydonoz Döner franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Maydonoz Döner bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Maydonoz Döner bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Maydonoz Döner Bayilik Resmi AÇIKLAMALARI:

“Maydonoz Döner “Yeni nesil franchise” mottosuyla özel soslu dönerin yeni adresi, yeni tadı oldu.

Ar-Ge çalışmaları ile ana ürünlerinin yanı sıra yan ürünlerini de geliştirmeyi hedefleyen Maydonoz Döner, hem müşterilerine hem de yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Düşük maliyet, karlı yatırım hedefi ile bayilik ağını genişleten Maydonoz Döner, “Yeni nesil franchise” anlayışıyla yatırımcılarına fırsat sunuyor.” şeklindedir.

Maydonoz Döner Bayilik İletişim

Maydonoz Döner bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Maydonoz Döner bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://maydonozdoner.com/

Tel:   0 850 848 44 44

Adres: Altayçeşme Mahallesi Çamlı Sokak DAP ROYAL, No:16 D Blok Kat 11 Daire 42 – Maltepe-İSTANBUL

E-Posta: info@maydonozdoner.com

Maydonoz Döner Franchising Başvuru Formu: https://maydonozdoner.com/franchise-basvuru-formu/


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Maydonoz Döner bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Maydonoz Döner bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Maydonoz Döner bayileri kazancı genelde aylık 120 bin TL ile 125 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.