Mc Donalds Bayilik Veriyor Mu? Mc Donald’s Kar Marjı | 2022 Bayilik Fiyatı

Mc Donalds bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Mc Donalds bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Mc Donalds bayilik ne kadar inceleyelim.

Mc Donalds bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Mc Donalds bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Mc Donalds bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Mc Donalds bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

Mc Donalds Bayilik Ücreti

Mc Donalds bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Mc Donalds bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Mc Donalds bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Mc Donalds Bayilik Şartları?

Mc Donalds bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Mc Donalds franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Mc Donalds bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Mc Donalds bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Firmanın açıklaması:

İşletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler:

  • Girişimci bir ruh, başarma tutkusu ve yüksek enerji ile iş yapmak.
  • İnsan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler edinilmiş başarılı bir kariyer geçmişine sahip olmak.
  • Tüm zaman ve gücünü restoran yönetimi için harcama isteği ve imkanına sahip olmak.
  • 6 – 8 ay süren tam zamanlı eğitim programını başarı ile tamamlamak.
  • McDonald’s işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.
  • Askerliğini tamamlamış olmak.
Mc Donalds Bayilik İletişim

Mc Donalds bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Mc Donalds bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi:  mcdonalds.com.tr

Tel:  444 62 62 | 0212 336 34 00

Adres:

E-posta: https://www.mcdonalds.com.tr/bize-ulasin

Mc Donalds franchising başvuru formu: https://www.mcdonalds.com.tr/franchising


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Mc Donalds bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Mc Donalds bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Mc Donalds bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Mc Donalds bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Mc Donalds bayileri kazancı genelde aylık 180 bin TL ile 255 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.