Meal Box Bayilik Ücreti ve Franchise [225.000 TL]

Meal Box bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Meal Box bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Meal Box bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

Meal Box Bayilik Ücreti

Meal Box bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Meal Box bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Meal Box bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Meal Box Bayilik Şartları?

Meal Box bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Meal Box franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Meal Box bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Meal Box bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Meal Box Bayilik İletişim

Meal Box bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Meal Box bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://www.mealbox.com.tr/

Tel: 0 850 532 60 62 (Müşteri Hizmetleri) – 0216 324 81 37 (Merkez Ofis) – 0850 532 60 62 (Whatsapp)

Adres: Barbaros Mah. Begonya Sok. Nida Kule Ataşehir Batı No:1/2 Ataşehir/ İstanbul

E-Posta: destek@mealbox.com.tr


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Meal Box bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Meal Box bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Meal Box bayileri kazancı genelde aylık 110 bin TL ile 135 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

Bayilik almak, diğer ismiyle franchise, bir firmanın isim hakları ve malzemelerini işletme, pazarlama yani firmanın ismi üzerinden para kazanabilme anlamına gelmektedir. Firmanın temsilcisi olursunuz.

Bayilik almanın kazancı neyin bayiliğini aldığınıza göre değişir. Aylık 15-16 bin kazanan çiğköfte bayileri olduğu gibi, bir getir bayisi aylık 70 bin kazanabilmektedir. Sitemizdeki bayilik fikirleri bu konuda size yardımcı olacaktır.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.