Mobilya Bayiliği Veren Firmaların Listesi, Yatırım Fırsatı! [Güncel]

Mobilya bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Mobilya bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Mobilya bayilik ne kadar inceleyelim.

Mobilya bayilik fiyatı yani diğer bir ifadeyle Mobilya franchise bedeli 2024 yılında bize en çok sorulan bayilik ücretleri sorularından birisi oldu. Aslında bu popülerlik dahi firmadan alacağınız bayilik sonucu iyi kazançlar elde edebileceğiniz anlamına geliyor.

Mobilya bayilik veriyor mu sorusunun güncel olarak cevabı evet veriyor şeklinde olacaktır. Peki neden bayilik almak istiyorum deniyor? Bunun cevabı çok basit; düşük sermayeyle riski düşük iş kurmak! Bu sayede kendi işinizin kendi patronu olmuş oluyorsunuz.

Mobilya bayilik alma şartları sözleşmeye tabii olarak sürdürülmekte. Bu konuya daha detaylıca değineceğiz ama şunu bilmelisiniz ki genelde firmalar bu koşulları değiştirmez, her sene sözleşme yenileyerek devam ederler. Mobilya bayilik ücreti hususunda hemen aşağıda eklediğimiz görsel size en güncel bilgiyi sunmakta yardımcı olacaktır.

Bayilik Veren Firmalar Mobilya

Mobilya Bayilik Ne Kadar

Mobilya bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Mobilya bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Mobilya bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Mobilya bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Mobilya Bayilik Şartları?

Mobilya bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Mobilya franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Mobilya bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Mobilya bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Bayilik Veren Mobilya Firmaları Listesi [Güncel]

 • Tutku Yatak Bayilik
 • Vivense Bayilik
 • Berrak Mobilya Bayilik
 • Gündoğdu Mobilya Bayilik
 • Divanev Mobilya Bayilik
 • Labotti Home Design Bayilik
 • ViTEV Concept Mobilya Bayilik
 • Teleset Mobilya Bayilik
 • Yatcan Mobilya Yatak Bayilik
 • Azim Banyo Mobilyaları Bayilik
 • Anka Wood Ahşap Mobilya Bayilik
 • Papatya Mobilya Bayilik
 • Emir Dizayn Bayilik
 • Nova Koltuk Bayilik
 • Teksin Mobilya Bayilik
 • Tepe Mobilya Bayilik
 • Koleksiyon Mobilya Bayilik
 • Furnifuture Mobilya Bayilik

Mobilya Bayiliği veren firmaların güncel bayilik fiyatına yukarıda yüklenmekte olan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Mobilya bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Mobilya bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Mobilya bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Mobilya bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

En karlı bayilik aslında en severek yapacağınız işin bayiliğidir. Yine de sevmem önemli değil kazancı en önemlisi derseniz, sitemizdeki bayilik fırsatlarını gezmenizi öneririz.

Bayilik almak, diğer ismiyle franchise, bir firmanın isim hakları ve malzemelerini işletme, pazarlama yani firmanın ismi üzerinden para kazanabilme anlamına gelmektedir. Firmanın temsilcisi olursunuz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.