Peynirci Baba Bayilik Başvurusu, Bayilik Maliyeti Ne Kadar? [15.250 $]

Peynirci Baba bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Peynirci Baba bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Peynirci Baba bayilik ne kadar ve şartları neler?

 

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

Peynirci Baba Bayilik Ücreti

Peynirci Baba bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Peynirci Baba bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Peynirci Baba bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Peynirci Baba Bayilik Almak

Peynirci Baba bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Peynirci Baba franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Peynirci Baba kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Peynirci Baba bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Peynirci Baba franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

Peynirci Baba Bayilik Başvurusu

Peynirci Baba bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa Peynirci Baba franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

Peynirci Baba bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

 • İsim - soy isim
 • Cep telefonunuz
 • Mail adresiniz
 • Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
 • Kiralayacağınız dükkan kime ait
 • Dükkan kira ise kira bedeli
 • İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
 • Fatura unvanı
 • Depo alanı genişliği
 • Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
 • Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
 • Tercih etme sebebiniz

Peynirci Baba bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. Peynirci Baba franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Peynirci Baba franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Peynirci Baba bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Peynirci Baba bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Peynirci Baba bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Peynirci Baba bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.

Peynirci Baba Bayilik İletişim

Peynirci Baba bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Peynirci Baba bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://www.peynircibaba.com.tr/

Tel:  0850 305 32 02

Adres: İnönü Mah. 1964 Sokak No:10 Gebze/KOCAELİ

E-Posta: destekpeynircibaba.com

İletişim Formu: https://www.peynircibaba.com.tr/iletisim

Başvuru Formu: https://www.peynircibaba.com.tr/bayilik

Peynirci Baba Franchising Başvurusu için yukarıda yer alan görselden firmanın güncel fiyatını öğrendikten sonra başvuru formunda yer alan linkten başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Peynirci Baba bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Peynirci Baba bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Peynirci Baba bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.