Pizza Lazza Franchise Bedeli | Franchise Nasıl Alınır? [500.000 TL]

Pizza Lazza bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Pizza Lazza bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Pizza Lazza bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Pizza

Pizza Lazza Bayilik Ne Kadar

Pizza Lazza bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Pizza Lazza bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Pizza Lazza bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Pizza Lazza bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Pizza Lazza Bayilik Şartları?

Pizza Lazza bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Pizza Lazza franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Pizza Lazza bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Pizza Lazza bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Pizza Lazza Bayilik Başvuru

Pizza Lazza bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Pizza Lazza franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Pizza Lazza bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Pizza Lazza franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Pizza Lazza bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

PİZZA LAZZA FRANCHİSE SÜRECİ ŞU ŞEKİLDEDİR:

1- Başvuru ve Ön Görüşme
PizzaLazza Genel Müdürlüğü’nde yapacağımız bu ilk görüşmede franchise adaylarımızı tanımayı, beklentilerini anlayabilmeyi ve franchising sistemimiz hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

2- Lokasyon Seçimi
PizzaLazza’nın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen öncelikli bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi şube açmak istediğiniz alanları da bizimle paylaşabilir, uygunluğuna göre ilerleme gerçekleştirebiliriz.

3- Eğitim
Franchise’lerimiz PizzaLazza Eğitim Katılım Protokolünü imzalayarak 4 hafta sürecek eğitim prpgramına başlayabilecektir. Bu eğitim esnasında Franchise’lerimiz hem teorik hem de pratik eğitimler alacaklardır. Bu eğitimlerde bir PizzaLazza şubesi idare etmek için gerekli tüm bilgiler verilecektir.

4- Dükkan Kiralama
Eğitimini başarıyla tamamlayan adaylarımız iş geliştirme departmanı ile koordineli çalışarak dükkân kiralama sürecine geçecektir. Dükkânın kiralanması aşamasında dükkan için en uygun nokta seçimi için gerekli analizler (Minimum 90 m2 ile max 150 m2 arası tercih edilmesi, kendinden bacalı ya da binadan baca yapılması ile ilgili muvafakatın alınması, dükkanın ön cephesinin minimum 5m ve üzeri olması, motor park alanı bulunması, sevkiyat aracı için uygun park yerinin mevcut olması)

İş Geliştirme Departmanının desteği ile yapılıp, gerekli ruhsat, tapu, iskan, muvafakat vb. kontrolleri yapıldıktan sonra kiralama süreci tamamlanacaktır.

5- İnşaat
Kiralanan dükkanın projelendirilmesi için rölevesi alınır, projesi çizilir ve mimari uygulama başlatılır. Dükkan PizzaLazza tarafından anahtar teslimi olarak hazırlanır ve Franchise’a teslim edilir.

6- Personel Alımı
Şubenin operasyonu için gerekli olan personel alımı yapılır. (Müdür kadrosu, mutfak ekip üyeleri ve motorcu kuryeler)

7- Sözleşme Süreci
Franchise’ın şirket kurulumu sonrası PizzaLazza ile Franchise Sözleşmesi ve ilgili diğer sözleşmeler imzalanır.

8- Açılış
Restoranlarımızdaki tüm ekipmanlar açılış için hazır olduğunda operasyon ekibimiz ile birlikte dükkanın açılışı gerçekleştirilir.

Pizza Bayilik İletişim

Pizza bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Pizza bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://dominos.com.tr

Tel: 0 850 216 92 91

Mail: info@pizzalazza.com.tr

Adres: Saray Mah. Naya Sok. No:3 34768 Ümraniye/İstanbul

Başvuru Formu: https://www.pizzalazza.com.tr/sayfa/franchise-basvuru-formu

İletişim Formu: https://www.pizzalazza.com.tr/sayfa/bize-ulasin

Pizza Lazza Franchising Başvurusu için yukarıda yer alan görselden firmanın güncel fiyatını öğrendikten sonra yukarıda yer alan başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Pizza Lazza bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Pizza Lazza bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Pizza Lazza bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Pizza Lazza bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.