Tatlıses Çiğköfte Bayilik Alma, Ücreti ve Şartları [21,350 TL!]

Tatlıses Çiğköfte bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Tatlıses Çiğköfte bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Tatlıses Çiğköfte bayilik ne kadar ve şartları neler?

Tatlıses Çiğköfte bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Tatlıses Çiğköfte bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Tatlıses Çiğköfte bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Tatlıses Çiğköfte bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Maliyeti

Tatlıses Çiğköfte bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Tatlıses Çiğköfte bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Tatlıses Çiğköfte franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Tatlıses Çiğköfte bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Almak

Tatlıses Çiğköfte bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Tatlıses Çiğköfte franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Tatlıses Çiğköfte kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Tatlıses Çiğköfte bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Tatlıses Çiğköfte franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Başvuru

Tatlıses Çiğköfte bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Tatlıses Çiğköfte franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Tatlıses Çiğköfte bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Tatlıses Çiğköfte franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Tatlıses Çiğköfte bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Telefon Numarası

Tatlıses Çiğköfte bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Tatlıses Çiğköfte bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: tatlisescigkofte.com

Adres: İbrahim Karaoğlanoğlu Cad Dilek Sokak No:3
Seyrantepe / İstanbul

Tel:  444 34 63 |  WP: (0535) 106 58 57

Mail: info@tatlisescigkofte.com

Tatlıses çiğköfte franchising başvuru formu :  http://www.tatlisescigkofte.com/Franchising_Basvuru_Formu


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Tatlıses Çiğköfte bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Tatlıses Çiğköfte bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Tatlıses Çiğköfte bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Tatlıses Çiğköfte bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Tatlıses Çiğköfte bayileri kazancı genelde aylık 15 bin TL ile 35 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

En karlı bayilik aslında en severek yapacağınız işin bayiliğidir. Yine de sevmem önemli değil kazancı en önemlisi derseniz, sitemizdeki bayilik fırsatlarını gezmenizi öneririz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.