Tavuk Dünyası Franchise Bedeli 200.000$

Tavuk Dünyası Franchise Bedeli duyanları şaşırtacak cinsten, Tavuk Dünyası bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Tavuk Dünyası bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Tavuk Dünyası bayilik ne kadar inceleyelim.

 

Bayilik Veren Firmalar Gıda Bayilikleri

Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti

Tavuk Dünyası bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Tavuk Dünyası bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Tavuk Dünyası bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları?

Tavuk Dünyası bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Tavuk Dünyası franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Tavuk Dünyası bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Tavuk Dünyası bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Firma açıklaması: Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Tavuk Dünyası tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyası tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.

Tavuk Dünyası Bayilik Başvuru

Tavuk Dünyası bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Tavuk Dünyası franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Tavuk Dünyası bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Tavuk Dünyası franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Tavuk Dünyası bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Tavuk Dünyası bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Tavuk Dünyası bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Tavuk Dünyası bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Tavuk Dünyası bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.


Tavuk Dünyası Bayilik Telefon Numarası

Tavuk Dünyası bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Tavuk Dünyası bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

 

Resmi sitesi: https://www.tavukdunyasi.com/

Tel: 444 8850 – 0216 399 17 80 – 459 75 37

Adres: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sk. Hilltown AVM. Apt No: 1 A/5 Maltepe/İstanbul

E-posta: info@tavukdunyasi.com

BAŞVURU: https://www.tavukdunyasi.com/franchise


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Tavuk Dünyası bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Tavuk Dünyası bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Tavuk Dünyası bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Tavuk Dünyası bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Tavuk Dünyası bayileri kazancı genelde aylık 100 bin TL ile 250 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.