Terra Pizza Bayilik Şartları & Franchise Ücreti & 2024 Başvuru Formu

Terra Pizza bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Terra Pizza bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Terra Pizza bayilik ne kadar inceleyelim.

Terra Pizza bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Terra Pizza bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Terra Pizza bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Terra Pizza bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Pizza

Terra Pizza Bayilik Ne Kadar

Terra Pizza bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Terra Pizza bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Terra Pizza bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Terra Pizza bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Terra Pizza Bayilik Şartları?

Terra Pizza bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Terra Pizza franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Terra Pizza bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Terra Pizza bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Firma açıklaması şu şekildedir:

  • İmza işlemleri bittikten sonra 3 aylık bir eğitim süreci bulunmaktadır. Terra Pizza Eğitim Departmanı tarafından verilen eğitimlerde firma hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler verilmektedir. Eğitimler teorik ve uygulamalı olarak 2 aşamada verilir. Eğitimden sonra yapılacak değerlendirme sınavında başarılı olan adaylar Terra Pizza Bayilik hizmeti vermeye hak kazanarak sertifikalarını almaktadır.
  • Şubenin açılacağı alanın kiralama çalışması Terra Pizza tarafından gerçekleştirilir. Uygun bulunan yer için kira sözleşmesi yapılır. Ardından Terra Pizza Mimari Ekibinin çizeceği restoran projesinin mimari çalışmaları başlatılır. Ardından şube konseptine uygun ekipmanlar tedarik edilir ve şubeye gönderilir.
  • Şube operasyonel süreci işletebilecek gerekli personel alımı gerçekleştirildikten sonra şube açılışı gerçekleşir.
  • Royalty bedeli aylık cironun yüzde 7’si oranında. Yatırımın üç yıl içerisinde yatırımcıya geri döneceği yetkililer tarafından belirtilmektedir.

Terra Pizza Bayilik Başvuru

Terra Pizza bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Terra Pizza franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Terra Pizza bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Terra Pizza franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Terra Pizza bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.


Terra Pizza Bayilik Telefon Numarası

Terra Pizza bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Terra Pizza bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

 

Resmi sitesi: https://www.terrapizza.com.tr/

Tel: 444 44 500 | Genel Müdürlük: +90 216 472 26 26

Adres: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Cad. No: 1A/5 Hilltown A.V.M Maltepe / İSTANBUL

E-posta: info@terrapizza.com.tr

BAŞVURU: Terra Pizza franching başvuru formu


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Terra Pizza bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Terra Pizza bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Terra Pizza bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Terra Pizza bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Terra Pizza bayileri kazancı genelde aylık 30 bin TL ile 55 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor. Royalty bedeli aylık cironun yüzde 7’si oranında. Yatırımın üç yıl içerisinde yatırımcıya geri döneceği yetkililer tarafından belirtilmektedir.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.