Tüp Bayiliği Maliyeti ve Tüp Bayiliği Veren Firmalar 2022 [Güncel Liste]

Tüp bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Tüp bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Tüp bayilik ne kadar ve şartları neler?

Tüp bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Tüp bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Tüp bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Tüp bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Tüp

Tüp Bayilik Ücreti

Tüp bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Tüp bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Tüp bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Tüp Bayiliği Bayilik Şartları?

Tüp Bayiliği bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Tüp Bayiliği franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Tüp Bayiliği bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Tüp Bayiliği bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Tüp Bayiliği Veren Firmalar Listesi 2022

 • Milangaz Bayilik
 • Aygaz Bayilik
 • İpragaz Bayilik
 • Mogaz Bayilik
 • Bizimgaz Bayilik

Tüpçü bayilikleri ücreti son durumu yüklenmekte olan görselde belirtilmiştir.

Tüp Bayiliği Maliyeti Bayilik Başvurusu

Tüp Bayiliği Maliyeti bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa Tüp Bayiliği Maliyeti franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

Tüp Bayiliği Maliyeti bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

 • İsim - soy isim
 • Cep telefonunuz
 • Mail adresiniz
 • Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
 • Kiralayacağınız dükkan kime ait
 • Dükkan kira ise kira bedeli
 • İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
 • Fatura unvanı
 • Depo alanı genişliği
 • Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
 • Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
 • Tercih etme sebebiniz

Tüp Bayiliği Maliyeti bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. Tüp Bayiliği Maliyeti franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Tüp Bayiliği Maliyeti franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

 


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Tüp bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Tüp bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Tüp bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Tüp bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor.

Tüp bayileri kazancı genelde aylık 30 bin TL ile 35 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

1 comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

  Akın ÖZCAN says: - Ağustos 14, 2022, 4:46 am

  Tüp ve su bayiliği almak istiyorum