Turk Telekom Bayilik Fiyatı, Ücreti ve Şartları 2021 [Güncellendi!]

Turk Telekom bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Turk Telekom bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Turk Telekom bayilik ne kadar ve şartları neler?

Turk Telekom bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Turk Telekom bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Turk Telekom bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Turk Telekom bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.


Turk Telekom Bayilik Maliyeti

Turk Telekom bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Turk Telekom bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Turk Telekom franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Turk Telekom bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.


Bayilik Veren Firmalar Mobil Telekom

 

 

 

Turk Telekom Bayilik Şartları?

Turk Telekom bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Turk Telekom franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Turk Telekom bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Turk Telekom bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.


Turk Telekom Bayilik Başvuru

Turk Telekom bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Turk Telekom franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Turk Telekom bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Turk Telekom franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Turk Telekom bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.


Turk Telekom Bayilik İletişim

Turk Telekom bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Turk Telekom bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://www.turktelekom.com.tr/

Tel: 444 5 444

Adresler:

Ankara
Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara
Faks: +90 312 306 07 32

İstanbul
Gayrettepe
Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:40 Gayrettepe Beşiktaş İstanbul

Güneşli
Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Fidan Sk. Erdinç İş Merkezi No: 1 34209 Güneşli / İstanbul

Ümraniye Teknopark
Çakmak Mahallesi Balkan Cad No:49 Ümraniye / İstanbul

Acıbadem
Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi, No: 150, Acıbadem, Üsküdar / İstanbul


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Turk Telekom bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Turk Telekom dükkanı açmak bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Turk Telekom bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Turk Telekom bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Turk Telekom bayileri kazancı genelde aylık 10 bin TL ile 35 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

En karlı bayilik aslında en severek yapacağınız işin bayiliğidir. Yine de sevmem önemli değil kazancı en önemlisi derseniz, sitemizdeki bayilik fırsatlarını gezmenizi öneririz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.