Turkcell Bayi Açma Maliyeti 2021

Turkcell bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Turkcell bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Turkcell bayilik ne kadar ve şartları neler?

Turkcell bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Turkcell bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Turkcell bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Turkcell bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.


Bayilik Veren Firmalar Mobil Telekom

Turkcell Bayilik Ne Kadar

Turkcell bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Turkcell bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Turkcell bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Turkcell bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

 

Turkcell Bayilik Şartları?

Turkcell bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Turkcell franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Turkcell bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Turkcell bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.Turkcell Bayilik Telefon Numarası

Turkcell bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Turkcell bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.turkcell.com.tr/

Tel: (0212) 313 10 00

Adresler:

İstanbul Bölge Müdürlükleri

Turkcell Küçükyalı Plaza (Genel Müdürlük)
Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Maltepe Plaza
Yeni Mahalle Pamukkale Sok. No: 3 34880 Soğanlık – Kartal / İSTANBUL
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Kartal Plaza
Topselvi Mah. Dipçik Sk. No: 31 Kartal / İSTANBUL
Tel: (0212) 313 10 00


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Turkcell bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Turkcell mağazası açmak bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Turkcell satış mağazası açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.