Turkcell Bayilik Fiyatı, Ücreti ve Bayilik Şartları 2021 [Güncellendi!]

Turkcell bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Turkcell bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Turkcell bayilik ne kadar inceleyelim.

Turkcell bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Turkcell bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Turkcell bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Turkcell bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.


Turkcell Bayilik Ücreti

Turkcell bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Turkcell bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Turkcell bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.


Bayilik Veren Firmalar Mobil Telekom

 

 

Turkcell Bayilik Veriyor Mu?

Turkcell bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat Turkcell bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

Turkcell franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Turkcell açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.


Turkcell Bayilik Başvuru

Turkcell bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Turkcell franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Turkcell bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Turkcell franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Turkcell bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.


Turkcell Bayilik İletişim

Turkcell bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Turkcell bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://www.turkcell.com.tr/

Tel: (0212) 313 10 00

Adresler:

Turkcell İzmir Plaza
Kazım Dirik Mah. 367/7 Sok. No:12 Bornova / İZMİR
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Ankara Plaza
Eskişehir Yolu 9.Km. No:264 06510 Söğütözü / ANKARA
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Adana Plaza
Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:212 01130 Seyhan / ADANA
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Antalya Plaza
Kızıltoprak Mah. 915 Sk. No:3 07300 Muratpaşa / ANTALYA
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Diyarbakır Plaza
Urfa Bulvarı Bağcılar Mah. No:184 21100 Merkez / Diyarbakır
Tel: (0212) 313 10 00

İstanbul Bölge Müdürlükleri

Turkcell Küçükyalı Plaza (Genel Müdürlük)
Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Maltepe Plaza
Yeni Mahalle Pamukkale Sok. No: 3 34880 Soğanlık – Kartal / İSTANBUL
Tel: (0212) 313 10 00

Turkcell Kartal Plaza
Topselvi Mah. Dipçik Sk. No: 31 Kartal / İSTANBUL
Tel: (0212) 313 10 00


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Turkcell bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Turkcell mağazası açmak bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Turkcell mağaza açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Turkcell satış mağazası açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Turkcell bayileri kazancı genelde aylık 10 bin TL ile 100 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

En karlı bayilik aslında en severek yapacağınız işin bayiliğidir. Yine de sevmem önemli değil kazancı en önemlisi derseniz, sitemizdeki bayilik fırsatlarını gezmenizi öneririz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.