Ziebart Bayilik Fiyatı ve Başvuru Şartları 2024

Ziebart bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Ziebart bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Ziebart bayilik ne kadar ve şartları neler?

Ziebart bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Ziebart bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Ziebart bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Ziebart bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Otomotiv

Ziebart Bayilik Maliyeti

Ziebart bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Ziebart bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Ziebart franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Ziebart bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Ziebart Bayilik Veriyor Mu?

Ziebart bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat Ziebart bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

Ziebart franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Ziebart açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Ziebart Bayilik Telefon Numarası

Ziebart bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Ziebart bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://ziebart.com.tr/

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Başöğretmen Cad. No:44 Pk.34750 (Ziebart Plaza) Ataşehir – İstanbul

Tel:  0 216 575 00 75 –  0 850 532 04 03 –  0 532 327 00 74 (WhatsApp)

Bilgi ve İletişim Formu : https://ziebart.com.tr/iletisim/

Ziebart franchising başvuru formu :  https://ziebart.com.tr/franchising/


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.