Ambar Bayiliği Nasıl Alınır? 2024 Ambar Giyim Bayilik Ücreti ve Başvurusu

Ambar bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Ambar bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Ambar bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Giyim Mağaza Bayiliği

Ambar Bayilik Ücreti

Ambar bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Ambar bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Ambar bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Ambar Bayilik Şartları?

Ambar bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Ambar franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Ambar bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Ambar bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Ambar Bayilik Telefon Numarası

Ambar bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Ambar bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: ambargiyim.com.tr/

Tel:  0 (850) 775 15 20

Mail: info@ambargiyim.com.tr

Ambar İnsan Kaynakları Başvuru Formu: https://www.ambargiyim.com.tr/Form/ambar-da-kariyer-13

Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Ambar bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Ambar bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Ambar bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Ambar bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Ambar bayileri kazancı genelde aylık 90 bin TL ile 135 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.