Özsüt Bayilik Ücreti, Özsüt Franchise Bedeli Şartları ve Başvurusu $70.000

Özsüt bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Özsüt bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Özsüt bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Cafe

Özsüt Bayilik Ücreti

Özsüt bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Özsüt bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Özsüt bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Özsüt Bayilik Şartları?

Özsüt bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Özsüt franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Özsüt bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Özsüt bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

 

Kazançlı Bir Yatırım olan Özsüt Bayisi Olmanın Ayrıcalıkları Nelerdir ?

Sürekli büyüyen Özsüt katılmak için siz de aşağıda yer alan resmi site üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

1. Başvuru Özsüt bayisi olmanın ilk adımı, Özsüt Bayi Başvuru Formumuzu doldurmakla başlar. Başvuru formuna aşağıda yer alan internet sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2. Ön Görüşme ve Davet Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirir ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunur. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

3. Ön Protokol ve Lokasyon Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.

4. Sözleşme Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

5. Mimari Proje Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.

6. Personel Alımı / Eğitimi Şubenin inşası ve mimari düzenlemenin tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında pratik eğitimleri tamamlayarak mağazayı ve ekibi açılışa hazır hale getirir. 7. Şube Açılışı Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir. Başvuru Süreci Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurabilir.

Özsüt Bayisi Ne Kadar Ciro Yapar? Ne Kadar Kazanır?

  • Özsüt bayilik alma şartları oldukça zor olsa da kazancı da bir o kadar fazladır.
  • Özsüt bayileri ilk bir yıl içerisinde günlük en az 7.000 TL ciro yapmayı hedeflemektedirler.
  • Bayilerin kar marjı yüzde 60’tır.
  • Bir yıl tamamen dolduğunda en az 6 bin TL ciro yapan işletmelerin aylık brüt karları yaklaşık 80 bin ile 100 bin TL arasındadır. Bu tutarın, 30-40 bin TL’si sermaye borçlarına gitmektedir, personel ve kira gibi diğer giderler çıkıldıktan sonra aylık kar ilk etapta en az 30 bin TL oluyor.
  • 2 yıl dolduktan sonra ise, günde 10 bin TL ciro yapmak hedeflenmektedir. Bu aşamada, bayi yüksek kar elde edip borçlarını kısa süre içerisinde kapatabilir. Ayda 300 bin TL ciro yapan bayiler, 15 bin TL aylık katılım bedeli, 30 bin TL sermaye borcu, personel, kira ve diğer giderleri ödedikten sonra net 100 bin TL kar elde ederler.
  • Özsüt bayilik alma şartlarını karşılayıp kendi işyerini açan kişilerin 5-6 yıllık süreden sonra aylık karları 250 bin TL’yi dahi bulabilmektedir.
Özsüt Bayilik Telefon Numarası

Özsüt bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Özsüt bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: ozsut.com.tr

Adres: Ulucak Köyü Organize San. Blg. Atatürk Mah. Ankara Asfaltı No:51 Kemalpaşa / İzmir

Tel:  444 11 10

Mail: info@ozsut.com.tr – iletisim@ozsut.com.tr


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Özsüt bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Özsüt bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Özsüt bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Özsüt bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Özsüt bayileri kazancı genelde aylık 80 bin TL ile 195 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

Kar marjı yüksek bayilikler, genelde maliyeti uygun ürünlerden oluşan bayiliklerdir. Çiğköfteciler, midyeciler bunlara verilebilecek en basit örneklerdendir. Sitemizdeki yayınlardan daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.