Boyner Bayilik Fiyatı, Şartları ve Boyner Bayilik Başvurusu [Güncel Bilgi]

Boyner bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Boyner bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Boyner bayilik ne kadar ve şartları neler?

Boyner bayilik fiyatı yani diğer bir ifadeyle Boyner franchise bedeli 2024 yılında bize en çok sorulan bayilik ücretleri sorularından birisi oldu. Aslında bu popülerlik dahi firmadan alacağınız bayilik sonucu iyi kazançlar elde edebileceğiniz anlamına geliyor.

Boyner bayilik veriyor mu sorusunun güncel olarak cevabı evet veriyor şeklinde olacaktır. Peki neden bayilik almak istiyorum deniyor? Bunun cevabı çok basit; düşük sermayeyle riski düşük iş kurmak! Bu sayede kendi işinizin kendi patronu olmuş oluyorsunuz.

Boyner bayilik alma şartları sözleşmeye tabii olarak sürdürülmekte. Bu konuya daha detaylıca değineceğiz ama şunu bilmelisiniz ki genelde firmalar bu koşulları değiştirmez, her sene sözleşme yenileyerek devam ederler. Boyner bayilik ücreti hususunda hemen aşağıda eklediğimiz görsel size en güncel bilgiyi sunmakta yardımcı olacaktır.

Bayilik Veren Firmalar Giyim

Boyner Bayilik Ne Kadar

Boyner bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Boyner bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Boyner bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Boyner bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Boyner Bayilik Şartları 2022

Boyner bayilik şartları biraz zorlayıcı diyebiliriz. Boyner firması direkt kendisi başvuru formu ile başvuruları almakta ve bayi adaylarına ekip tarafından geri dönüş sağlanmaktadır.

Boyner bayilik olarak mağaza açmak için kategorisine göre aşağıdaki gibi bir alana sahip olmanız gerekmektedir.

Boyner franchise almak aşağıda belirtilen metrekareler ve boynerin özellikle AVM içi olmasını istediğinden biraz zorlayıcı olabilir. Bu iş için iyi bir sermaye gerekecektir.

Boyner mağazası açmak için açacağınız yerin en az 2,000 metrekare

Boyner Sports mağazası açmak için açacağınız yerin en az 600 metrekare

Boyner Beaute mağazası açmak için açacağınız yerin en az 200 metrekare

Boyner Casa Club mağazası açmak için açacağınız yerin en az 350 metrekare

Boyner Outlet mağazası açmak için açacağınız yerin en az 500 metrekare alana sahip olması şartı bulunmakta.

Boyner Bayilik Almak

Boyner bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Boyner franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Boyner kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Boyner bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Boyner franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.


Boyner Bayilik Başvurusu

Boyner bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa Boyner franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

Boyner bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

 • İsim - soy isim
 • Cep telefonunuz
 • Mail adresiniz
 • Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
 • Kiralayacağınız dükkan kime ait
 • Dükkan kira ise kira bedeli
 • İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
 • Fatura unvanı
 • Depo alanı genişliği
 • Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
 • Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
 • Tercih etme sebebiniz

Boyner bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. Boyner franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Boyner franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.


Boyner Bayilik İletişim

Boyner bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Boyner bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: boyner.com.tr

Tel: 444 29 67 (09:00-22:00)

Mail: info@boyner.com.tr

Adres: Büyükdere Cad. Noramin Is Merkezi No : 55 Maslak

Boyner bayilik başvuru formu için tıklayınız.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Boyner bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Boyner bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Boyner bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Boyner bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

Boyner bayileri kazancı genelde aylık 20 bin TL ile 150 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

En karlı bayilik aslında en severek yapacağınız işin bayiliğidir. Yine de sevmem önemli değil kazancı en önemlisi derseniz, sitemizdeki bayilik fırsatlarını gezmenizi öneririz.

Bayilik almak, diğer ismiyle franchise, bir firmanın isim hakları ve malzemelerini işletme, pazarlama yani firmanın ismi üzerinden para kazanabilme anlamına gelmektedir. Firmanın temsilcisi olursunuz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.