İlaç Bayiliği Veren Firmalar [İlaç Sektörü Bayilik Listesi!]

İlaç Bayiliği bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. İlaç Bayiliği bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. İlaç Bayiliği bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Sağlık

İlaç Bayilik Ne Kadar

İlaç bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş İlaç bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle İlaç bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız İlaç bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

İlaç Bayilik Şartları?

İlaç bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat İlaç franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. İlaç bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. İlaç bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Bayilik Veren İlaç/Sağlık Firmaları [Güncel]

 • Orbisa Bitkisel Sağlık
 • Ilgın Medikal
 • Koçak Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti
 • Gizay Medikalw
 • Vitamin Medikal
 • Şifacı Doğal Sağlık Ürünleri Ltd.Şti.
 • Virus Buster Bayilik
 • Oley Tıbbi Ürünler Bayilik
 • Ards İmplant Bayilik
 • Mgm implant Bayilik
 • Medcore Medikal Ürünler Bayilik
 • Lokman Aktar Bayilik
 • U-Health Pharma Bayilik

İlaç/Sağlık Sektöründe Bayilik veren firmaların güncel bayilik fiyatına yukarıda yüklenmekte olan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlaç bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. İlaç bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

İlaç bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. İlaç bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

İlaç/Sağlık bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

İlaç/Sağlık bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

İlaç/Sağlık bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.