İnşaat Sektöründe Bayiliği Veren Firmalar [Listesi!]

İnşaat Sektöründe bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. İnşaat Sektöründe bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel İnşaat Sektöründe bayilik ne kadar inceleyelim.

Bayilik Veren Firmalar İnşaat

İnşaat Sektöründe Bayilik Ne Kadar

İnşaat Sektöründe bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş İnşaat Sektöründe bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle İnşaat Sektöründe bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız İnşaat Sektöründe bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sektöründe Bayilik Şartları?

İnşaat Sektöründe bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat İnşaat Sektöründe franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. İnşaat Sektöründe bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. İnşaat Sektöründe bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Bayilik Veren İnşaat Sektörü Firmaları [Güncel]

 • Ribat Grup Yapı Teknolojileri Anonim Şirketi
 • Özdemir Plise Bayilik
 • BEC İnşaat
 • Delifer Enerji Su Tasarruf Aparatı Bayilik
 • ZS Prefabrik Bayilik
 • W Asansör Bayilik
 • Akçalı Enerji AŞ Enerji Kimlik Belgesi Bayilik
 • Epoksibella Epoksi Zemin Kaplama Bayilik
 • ÇETKA Grup Prefabrik Bayilik
 • Nlift Asansör Bayilik
 • Decovac Merkezi Süpürge Sistemleri Bayilik
 • Reo Lift İskele Sistemleri Bayilik
 • 3DUVAR 3 Boyutlu Duvar Bayilik
 • Proturk Profil Bayilik
 • Meposan Tasarım Bayilik
 • Markataş Doğaltaş Bayilik
 • MODELKA Çelik Kapı Bayilik

İnşaat Bayiliği veren firmaların güncel bayilik fiyatına yukarıda yüklenmekte olan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sektöründe bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. İnşaat Sektöründe bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. İnşaat Sektöründe bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. İnşaat Sektöründe bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

İnşaat Firmaları bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

İnşaat Firmaları bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

İnşaat Firmaları bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.