Küppeli Aksesuar Bayilik Başvurusu, Maliyeti $11.800 [Fırsat Yatırım]

Küppeli Aksesuar bayilik fiyatı ücreti aratılan franchising firmalarından. Küppeli Aksesuar bayilik ücreti değişebilmekte. Güncel Küppeli Aksesuar bayilik ne kadar inceleyelim.

Bayilik Veren Firmalar Takı-Aksesuar

Küppeli Aksesuar Bayilik Maliyeti

Küppeli Aksesuar bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Küppeli Aksesuar bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Küppeli Aksesuar franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Küppeli Aksesuar bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Küppeli Aksesuar Bayilik Almak

Küppeli Aksesuar bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Küppeli Aksesuar franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Küppeli Aksesuar kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Küppeli Aksesuar bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Küppeli Aksesuar franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

Küppeli Aksesuar Bayilik Başvuru

Küppeli Aksesuar bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Küppeli Aksesuar franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Küppeli Aksesuar bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Küppeli Aksesuar franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Küppeli Aksesuar bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Küppeli Aksesuar Bayilik Telefon Numarası

Küppeli Aksesuar bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Küppeli Aksesuar bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.kuppeli.com/

Tel: 0 212 610 80 80 | 0 212 659 15 78

E-posta: iletisim@kuppeli.com

Adres: İstanbul Toptancılar Çarşısı 13. Ada No: 132 – 134 – 136 – 138 Mahmutbey / İstanbul

Küppeli Aksesuar Franchising Başvurusu için: https://www.kuppeli.com/bayilik/#bayilik-section


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Küppeli Aksesuar bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Küppeli Aksesuar bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Küppeli Aksesuar bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Küppeli Aksesuar bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.