Sürat Kargo Bayilik Başvuru Formu, Bayilik Maliyeti $23.500 [Güncellendi]

Sürat Kargo bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Sürat Kargo bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Sürat Kargo bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Kargo

Sürat Kargo Bayilik Ne Kadar

Sürat Kargo bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Sürat Kargo bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Sürat Kargo bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Sürat Kargo bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Bayilik Veriyor Mu?

Sürat Kargo bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat Sürat Kargo bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

Sürat Kargo franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Sürat Kargo açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Bayilik Başvurusu

Sürat Kargo bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa Sürat Kargo franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

Sürat Kargo bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

 • İsim - soy isim
 • Cep telefonunuz
 • Mail adresiniz
 • Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
 • Kiralayacağınız dükkan kime ait
 • Dükkan kira ise kira bedeli
 • İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
 • Fatura unvanı
 • Depo alanı genişliği
 • Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
 • Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
 • Tercih etme sebebiniz

Sürat Kargo bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. Sürat Kargo franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Sürat Kargo franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Bayilik Telefon Numarası

Sürat Kargo bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Sürat Kargo bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: http://www.suratkargo.com.tr/

Tel: 0 850 202 0 202

E-posta: cozummerkezi@suratkargo.com.tr

Adres: Mahmutbey Mahallesi, Soğuksu Caddesi No:31 Mahmutbey – Bağcılar / İSTANBUL

İletişim Formu: http://www.suratkargo.com.tr/BizeUlasin/MusteriIletisimFormu

Sürat Kargo Bayilik Başvurusu için yukarıda yer alan görselden firmanın güncel bayilik fiyatını öğrendikten sonra, yukarıda yer alan iletişim formundan firma ile iletişime geçebilir ve bayilik talebinde bulunabilirsiniz. 


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Sürat Kargo bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Sürat Kargo bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Sürat Kargo bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.