So CHIC Bayilik Şartları ve Detayları [Güncel Fiyatı]

So CHIC bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. So CHIC bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. So CHIC bayilik ne kadar ve şartları neler?

Bayilik Veren Firmalar Takı-Aksesuar

So CHIC Bayilik Ne Kadar

So CHIC bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş So CHIC bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle So CHIC bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız So CHIC bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

So CHIC Bayilik Şartları?

So CHIC bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat So CHIC franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. So CHIC bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. So CHIC bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

FİRMANIN HAKKINDAKİ AÇIKLAMASI

“70 yılı aşkın bir süredir, mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Sezgin Group çatısı altında kurulan So CHIC markası Türkiye’de geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla mücevher sektöründe öncü marka olarak yer almaktadır ve devamlılığını korumaktadır.

Sürekli değişen ve gelişen mücevher dünyasına, trend ve özgün  tasarımları ile yeni bir soluk getiren So CHIC, 60.000’i aşkın farklı modeliyle, yurtiçi ve yurtdışında her geçen gün artan mağazalarında tüketicisiyle buluşmaktadır. So CHIC’in yurtdışı yatırımlarına önem vermekte ve arttırmayı hedeflemektedir. Türkiye dışında KKTC ve Azerbaycan’da da mağazaları bulunmaktadır.” şeklindedir.

So CHIC Bayilik Başvuru

So CHIC bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse So CHIC franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

So CHIC bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. So CHIC franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

So CHIC bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

So CHIC Bayilik Telefon Numarası

So CHIC bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca So CHIC bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.sochic.com/

Tel: +90 212 513 68 00  & +90 533 705 98 15

Fax: 0 212 511 20 72

E-posta: iletisim@sochic.com – franchise@sochic.com

Adres: Emin Sinan Mah. Yeniçeriler Cad. Karababa Türbesi Sk. No:1 Çemberlitaş Fatih – İSTANBUL – TÜRKİYE

So CHİC Franchising başvurusu için: https://www.sochic.com/sayfa/franchising


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

So CHIC bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

So CHIC bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

So CHIC bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.