Loris Parfüm Bayilik, Franchise Şartları [GÜNCEL]

Loris Parfüm bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Loris Parfüm bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Loris Parfüm bayilik ne kadar ve şartları neler?

Loris Parfüm bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Loris Parfüm bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Loris Parfüm bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Loris Parfüm bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Kozmetik

Loris Parfüm Bayilik Maliyeti

Loris Parfüm bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Loris Parfüm bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Loris Parfüm franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Loris Parfüm bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Loris Parfüm Bayilik Veriyor Mu?

Loris Parfüm bayilik veriyor mu sorusunun güncel cevabı: "Evet veriyor." şeklinde olacaktır. Firmalar bayilik doygunluğuna ulaştığında bayilik vermeyi bırakabilirler. Bir çok firmadan eskiden bayilik veriyordu ama artık vermiyor. Fakat Loris Parfüm bayilik almak hâlâ imkan dahilinde. Tabi biz bu yayını kaleme aldığımızda geçerliydi. Yayının üzerinden bir sene geçmemişse muhtemelen cevap hala aynıdır. Yayının tarihine göz atınız.

Loris Parfüm franchise bedeli sorusuna ise yukarıdaki yüklediğimiz görselde cevap verdik. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Loris Parfüm açma maliyeti şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Loris Parfüm Bayilik, Firma Açıklaması:

LORİS, yenilikçi kreasyonları ve rekabetçi ürün gamı ile global bir kozmetik markası olma yolunda güçlü adımlarla ilerlemekte ve bu bağlamda başta Avrupa kıtası olmak üzere birçok kıtaya ihracat yapma başarısını göstererek, tedarik zincirini genişletmeye devam etmektedir. Sağlık Bakanlığı izinlerine tabi olarak gerçekleştirilen üretimleri ISO 22716:2007 GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ile hijyen ve kaliteden asla ödün vermeden ithal esansları IFRA’ya (Uluslararası Esans Birliği’ne uygun standartlarda) uygun bir şekilde hazırlanıp, tam donanımlı laboratuvarında organoleptik, fiziksel ve kimyasal testlerden (Saflık Testi GC_MS Cihazı) geçirilerek satışa arz edilmektedir. Müşteri memnuniyet ve beklentisini daima yüksek tutarak kurgulanan marka vizyonunda öncelikli temel ilke kalite anlayışıdır. Bu doğrultuda marka bünyesinde, Müşteri Memnuniyeti ISO 10002:2004 Kalite Standardı’na göre geri dönüşler büyük titizlikle incelenmekte ve raporlanmaktadır. Gerçekleştirilen Anadolu Kalite Zirvesi Ödül Gecesi’nde alınan ‘’Üstün Kalite Rozeti’’ bu konuda yürütülen hassas çalışmaların güzel bir yansımasıdır. LORİS, geçmişten geleceğe uzanan deneyimi, daima yüksek kaliteyi hedefleyen ve sürekli gelişme açık olan Ar-Ge anlayışı ile kozmetik sektöründeki yolculuğuna yeni koku trendleri ile sizleri buluşturarak devam etmeyi sürdürecektir.

Sunduğu bayilik imkanlarıyla Franchise’lerını A’dan Z’ye destekleyen Loris, anahtar teslim şube imkanlarıyla girişimcilere yeni kapılar açıyor. Makul yatırımlı bir iş modeli sunuyor.

Sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme ile yoluna devam eden Loris 2019 yılında Türkiye’de AVM’lerde yurt dışında ise Avrupa ülkelerindeki şube sayısını artırmayı hedefliyor.

Loris Parfüm Bayilik Telefon Numarası

Loris Parfüm bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Loris Parfüm bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.lorisparfum.com/

Adres: Sultan Orhan Mah. 1181/1 Sok. No: 5 Gebze / Kocaeli

Tel:  444 8345

Mail: info@lorisparfum.com

Loris Parfümeri franchising başvuru formu :  https://www.lorisparfum.com/bayilik


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Loris Parfüm bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Loris Parfüm bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

Loris Parfüm bayileri kazancı genelde aylık 100 bin TL ile 135 bin TL arası değişiyor. Lokasyon gibi etmenler önemli rol oynuyor.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.