Zore Bayilik Şartları ve Bayilik Maliyeti [GÜNCEL]

Zore bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Zore bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Zore bayilik ne kadar ve şartları neler?

Zore bayilik fiyatı ücreti bazı sitelerde yazan kadar fazla değil.Firmanın bizzat kendisinden öğrenip aşağıdaki görselde paylaştık. Zore bayiliği almadan önce bilmelisiniz ki, bayilik sisteminde firmanın söylediği hususları tamamen yerine getirmeniz gerekecek. Bu da diğer iş modellerine göre daha az özgür bir çalışma ortamı demek. Firmanın temsilcilerinden birisi siz olacaksınız. Bu da ara ara denetleneceğiniz anlamına geliyor.

Zore bayilik almak mantıklı mı sorusunun cevabına aşağıda değindik ama bu soruyu tüm bayilikler için sormak mümkün. Bayilik almak başlı başına bir iş modelidir. Daha az risk ile tabiri caizse akmaz kokmaz bir kazanç elde edebilirsiniz. Zore bayilik iletişim numarası merak ediyorsanız firmanın direkt resmi internet adresine giderek ulaşabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Cep Telefonu & Aksesuar Mağaza Bayiliği

Zore Bayilik Ücreti

Zore bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Zore bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Zore bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Zore Bayilik Şartları?

Zore bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Zore franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Zore bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Zore bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

ZORE FİRMASININ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI

“Tarza Dokun “Touch the Style”

1999 yılında ticarette ilk adımlarını atan Zore Çeyiz Tekstil Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti., 2004 yılından itibaren şirketleşerek cep telefonu ve aksesuarları ithalatı alanında sağlam adımlarla ilerlemiş ve bugün müşterilerinin güvenini arkasına alarak markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Hızlı gelişen ve sürekli değişim halinde olan iletişim çağına ayak uyduran ve son teknoloji ürünlerin takipçisi olan Zore, dünya telefon aksesuar trendlerini Türkiye ile ilk buluşturan marka olarak rakiplerinden farkını ortaya koymaktadır. Zore, sahip olduğu sınırsız ürün çeşidi ve sunduğu uygun fiyatlarla her müşterinin ihtiyacını kolaylıkla karşılayarak en önem verdiği “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” amacını yıllardır gerçekleştirmekte ve gerçekleştirmeye de devam edecektir.” şeklindedir.

Zore Bayilik Telefon Numarası

Zore bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Zore bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir. Firma iletişim bilgileri şu şekilde:

Resmi sitesi: https://www.zoreaksesuar.com/

Tel:  0 312 909 96 73

Fax: 0312 320 42 42

Adres: Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 06374 Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Mail: info@zore.com.tr

Zore Bayilik Başvuru Formu: https://www.zoreaksesuar.com/bayi-basvuru-sayfasi


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.