Beyaz Butik Bayilik Veriyor Mu? 2024 Franchise Bedeli ve Şartları

Beyaz Butik bayilik fiyatı ücreti ve şartlarını biliyor musunuz? Beyaz Butik bayilik ücreti her ay değişebilmekte. Beyaz Butik bayilik alma rehberimiz sizlerle.

Beyaz Butik bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Beyaz Butik bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Beyaz Butik bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Beyaz Butik bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Giyim

Beyaz Butik Bayilik Ücreti

Beyaz Butik bayilik ücreti her yıl firma tarafından değiştirilebilmektedir. . Beyaz Butik bayilik maliyeti değişkenliğinin sebebi enflasyon oranları veya bayilik veren firmanın kendi kararı olabiliyor. Eklediğimiz görselde sizlerle Beyaz Butik bayilik fiyatı en güncel durumunu firmadan öğrenip paylaştık. Tabi bu yayınımızın tarihine de göz atmayı ve önemsemeyi unutmayın. Firmanın adını sitemizde aratarak diğer sonuçlara da bakabilirsiniz.

Beyaz Butik Bayilik Şartları?

Beyaz Butik bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Beyaz Butik franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Beyaz Butik bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Beyaz Butik bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

BEYAZ BUTİK FİRMASININ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI

“Beyaz Butik’in bugün tüm Türkiye’ye yayılan başarısı, 1997 yılında gelinlikte dünya modasını ülkemize taşımayı hedefleyerek yola çıkmasıyla başladı.

Beyaz Butik’in başarı öyküsünün ilk adımları 1997 yılında atıldı. Dünyanın dört bir yerinden özenle seçilmiş dünya markalarının özgün modelleri ile orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlar, gelinlik efsanesine yeni bir bakış açısı getirdi. Beyaz Butik birkaç sene içinde modellerinin kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile lider bir marka haline geldi.

Beyaz Butik franchise ağı ile Anadolu kentlerinde hızla büyüyor.” şeklindedir.

Beyaz Butik Bayilik İletişim

Beyaz Butik bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Beyaz Butik bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://beyazbutik.com/

Mail: nisantasi@beyazbutik.com.tr

Adres: Valikonağı Caddesi No: 30/1 Nişantaşı – İstanbul

Beyaz Butik Bayilik Başvuru Formu: https://beyazbutik.com/franchise/


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Beyaz Butik bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Beyaz Butik bayisi açmak için öncelikle varsa bayilik fiyatını ödemeniz gerekiyor. Bu ve diğer işlemler için firmanın kendisi ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Firmanın resmi iletişim numarası bu yayında paylaşılmıştır.

En karlı bayilik aslında en severek yapacağınız işin bayiliğidir. Yine de sevmem önemli değil kazancı en önemlisi derseniz, sitemizdeki bayilik fırsatlarını gezmenizi öneririz.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.