Tudors Bayilik Almak, Tudors Bayilik Maliyeti? Rehber Anlatım!

Tudors bayilik fiyatı aslında zannedildiği kadar fazla değil. Tudors bayilik ücreti sözleşmeyle belirlenmekte. Tudors bayilik ne kadar ve şartları neler?

Tudors bayilik fiyatı merak edilen bir konu ama önce sizlerle bayilik almanın detaylarını konuşalım. Tudors bayilik almak veya başka bir firmanın bayiliğini almak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve vergi mükellefi bir kimse olmalısınız. Bayilik almanın başka bir adı da "Franchise almak" olarak geçer. İki terim de aynı kapıya çıkar. Her firmanın franchise vermediğini de bilmelisiniz. Sitemizde listelenen tüm firmalar franchise vermektedir. Tudors bayilik alma şartları firmanın sözleşmede belirttiği bazı hususlara göre sağlanmakta. Bunlara aşağıda değindik. Tudors bayilik sözleşmesi hususunda firmanın resmi adresini ziyaret edebilir veya direkt arayıp görüşebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar Giyim

Tudors Bayilik Ne Kadar

Tudors bayilik ne kadar sorusunun cevabı eklediğimiz yüklenmekte olan görselde mevcut. Sizin için en gündeş Tudors bayilik fiyatları cevabını firmadan direkt öğrenerek resim halinde paylaştık. Bayilik aldığımda cebimden sadece bayilik parası mı çıkar sorusu da özelden bize çok soruluyor. Hayır, cebinizden bayilik ücreti dışında firmanın sağladığı hizmete göre değişecek bazı giderler daha çıkabilir. Bu sebeple özsermayenizin yüzde 75'i bayilik ücretine, kalan %25'i ise diğer giderlere ayrılmış olması sağlıklı olacaktır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Tudors bayilik ücreti değişkenlik de gösterebilmekte, buna da dikkat edin.

Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Tudors bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Tudors Bayilik Şartları?

Tudors bayilik şartları firma ile imzalayacağınız sözleşmeye tabii olarak yürütülmektedir. Sözleşmeler her sene yenilenebilmekte ve bazı şartlarda değişiklikler olabilmektedir. Fakat Tudors franchise şartları genelde firma tarafından değiştirilmiyor. Tudors bayilik alma şartları arasından en önemlisi kiralayacağınız dükkanın metrekaresi yani genişliği. Dükkanın kot farkı bulunmamalı ve firmanın sözleşmede belirlediği genişlikte olmalı. Bazı firmalar ayrıca depo alanı da istemekte. Tudors bayisi açmak için bayiyi açacak kişinin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmekte.

Tudors Bayilik Başvuru

Tudors bayilik başvuru ve bayilik almak için öncelikle firmanın resmi kanallarıyla görüşmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç prosedürel bilgi girmeniz istenebilir. Firma sizi kendisini temsil etmeye uygun bir aday olarak görürse Tudors franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size gerekli evraklar için ulaşacaktır.

Tudors bayiliği başvurusu şu an sadece internet kanalı üzerinden alınmakta. Tudors franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Tudors bayilik başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

TUDORS FİRMASININ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI

“1998 yılında ana faaliyetlerine başlayan Tudors, kısa sürede perakende sektöründe önemli bir aktör haline geldi ve aslen İstanbul merkezli bir mağazayı Anadolu’ya doğru genişleterek, İstanbul’da da büyüyerek Türkiye’de gömlek pazarının liderliğine doğru oynadı.

Sadece 2 yıl gibi çok kısa bir zaman diliminde, Tudors bayrağını 14’ten fazla ülkeye yerleştirmiş ve sürekli yenilenen bir seçkisiyle son derece güvenilir ve yenilikçi kalarak, dünyanın en başarılı gömlek markası olma hedefiyle aralıksız devam etmektedir. hedef tüketicinin taleplerini karşılama alışkanlığı ve modern bir perakende anlayışıdır” şeklindedir.

Tudors Bayilik İletişim

Tudors bayilik iletişim resmi numara üzerinden sağlanmaktadır. Ayrıca Tudors bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:


Resmi sitesi: https://www.tudors.com/

Telefon: +90 (212) 599 86 86

İletişim Formu: https://www.tudors.com/iletisim

Adres: Cemal Ulusoy Cad. No:13 Basınexpress Yolu Yenibosna B.evler / İSTANBUL

Tudors Bayilik Başvuru Formu: https://www.tudors.com/Form/franchising-form-11


Bayilik İlanı Ekle
Sen de Bayiliğini Duyur!

Sitemizde bayiliğinizi yayınlamak istiyorsanız "bayilikfiyatlari@gmail.com" mail adresimizden bize yazınız. Detaylar için BURAYA tıklayın.

BU FIRSAT KAÇMAZ! Sitemize bayilik ekleme ücreti geçici süreliğine yüzde 40 indirimlidir!


FAQ

Tudors bayiliği almak için firmanın resmi telefon numarasını arayabilir veya resmi internet sitesinden form doldurabilirsiniz. Yayınımızda bu bilgilerin en güncel halini sizlerle paylaştık.

Tudors bayiliği bu yayınımızdaki hususlara dikkat edecek olursanız karlı bir iş olabilir. İnovasyon ve atılacak doğru adımlar işi karlı bir hale getirecektir.

Tudors bayilik açma şartları bir dizi prosedürel işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemleri bu yayında tek tek incelemiş olduk.

İlk yorumu sen yazmak ister misin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.